BUCHI Rotary Evaporator

Soğutmalı Sirkülatör

Chiller

BUCHI Chiller(Soğutmalı Sirkülatör):

Her ne kadar, yapılan uygulamaya adını veren cihaz Rotary Evaporatör – Döner Buharlaştırıcı olsa da, işin en önemli kritik kısımlarından biri kontrollü vakum uygulanmasıdır.Yukarıda belirtildiği üzere, uygun sıcaklık değerindeki vakum değeri işlem performasını direkt etkilemektedir.Bu nedenle, sadece kontrolsüz kullanılan vakum kaynağı, işlemleri olumsuz etkilemekte, yetersiz vakum ile buharlaştırmanın sağlanamaması, fazla vakum ise çözücünün kaynaması, taşarak numune kaybına sebep olmasına neden olmaktadır.

Buchi F-100/ F-105 Chiller
Soğutmalı Sirkülatör

Buchi F100 / Buchi F105 Soğutmalı Sirkülatör (Chiller), Laboratuvar tipi Rotary Evaporatörler (Döner Buharlaştırıcı) İçin tasarlanmış çevre dostu ve kompakt yüksek soğutma kapasiteli sistemlerdir.

Buchi F-305 / F-308 /F-314 Chiller
Soğutmalı Sirkülatör

Sirkülasyonlu Soğutucu (Chiller) F-305 / F-308 / F-314 serisi laboratuvarınızda maksimum performans ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır Rotary evaporatörler (döner buharlaştırıcılar),

Buchi F-325 Chiller
Soğutmalı Sirkülatör

R-220 Pro’nuzu besleme hatlarından bağımsız hale getirin. Chiller, Rotavapor® R-220 Pro ve Vakum Pompası V-600, bir troleyde bulunan tek bir kompakt ünite oluşturur.