V-600

Buchi V600
(Vakum Pompası)

Güçlü ve sessiz çalışan üç kademeli PTFE diyaframlı vakum pompası sağlam ve kimyasal olarak dayanıklıdır. Maksimum 3,3 m3 / h akış hızında çalışır ve 1,5 mbar’lık bir nihai vakum sağlar. Yüksek esnekliği sayesinde, Vakum Pompası V-600, herhangi bir BUCHI laboratuvarı veya endüstriyel buharlaştırıcıya en yüksek verim için zahmetsizce entegre edilebilir.

Buchi Çözümleri:
«Rotavapor® Dynamic Pro ile Dinamik Distilasyon»

En uygun işletim ve  yüksek tekrarlanabilirlik.  tekrarlanabilirlik. “Rotavapor® Dynamic Pro” çözümü ile tam otomasyon, entegre solvent kütüphanesi ile uygulama  tabanlı kullanıcı yönlendirmeli çalışma, veri kaydı ve gerçek zamanlı grafikler sunuyoruz. Rotavapor® Dynamic Pro Çözüm Paketleri, Hız Kontrollü ve Chiller (Soğutucu Sirkülatör) içerir.

Buchi V-600 : Açıklama

Buchi V600 Vakum Pompası, üç kademeli PTFE diyaframlı yapısı, Hız kontrollü sistemi ile motor gücünü düzenleyerek sisteminizin sürekli vakum altında kalmasını sağlar ve işlem etkinliğinizi yükseltir.

Güçlü ve sessiz çalışan üç kademeli PTFE diyaframlı yapısı fiziksel olarak sağlam ve kimyasal olarak dayanıklıdır. 3,1 m3/saat emiş gücü ve 1,5 mbar’lık nihai vakum sağlar. Esnek entegrasyon yapısı sayesinde, herhangi bir laboratuvar sisteminde veya endüstriyel rotary evaporatörlere (döner buharlaştırıcı) zahmetsizce entegre edilebilir.

I-300 Pro kontrol ünitesi ile birlikte kullanıldığında, sistem ile arasında valf olmaksızın yüksek vakum hassasiyeti sağlamanın yanı sıra, sistemi sürekli vakum altında tutarak evaporasyon etkinliğiniz arttırır. Merkezi kontrol ünitesi dahil olmak üzere, tam otomasyonlu entegre bir sisteme sahip, kolay Tak&Çalıştır (Plug&Play) yapısıyla genişletilebilir özelliktedir.

Farklı laboratuvar uygulamaları için bağımsız olarak kullanılabilir. Şeffaf gözlem penceresi, düşük gürültü emisyonu ve kimyasal olarak dayanıklı (PTFE) diyafram yapısı ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Teknik Veriler;

Kompakt dizayn, Çok sessiz, Hız kontrollü pompa
1.5 mbar’a kadar vakum sağlama, 3.1 m3/saat hava emiş gücü
Önden görülebilir pencere başlıkları, Duran Borasilikat cam ve PEEK malzemesi ile Yüksek kimyasal dayanımı ve kusursuz mekanik direnç
Gaz serbestleme mekanizması
RedDot Dizayn Ödülü
ECO2 modülü ile düşük karbondioksit salımı
İzolasyonlu İkincil kondenser opsiyonu
I300-Pro Kontrol Ünitesi ile R-220 Endüstriyel Evaporatörler için Entegre Kullanım

speed-control

Hız Kontrolü

Hız kontrolü, ani basınç değişimlerinden kaçınır ve çarpma etkilerini en aza indirirken, ayarlanan vakumun hassas bir şekilde elde edilmesini sağlar.

01_2

Sessiz çalışma

Ayarlanan vakumu korumak için hız kontrolü sayesinde düşük ses seviyelerinde (40 dB) düzgün çalışma garanti edilir.

02

Kolay parçacık algılama

Pompa membranları, yoğunlaşmış solventlerin veya partiküllerin kolay tespitini sağlayan şeffaf ön panelden görülebilir.

03

Daha fazla güvenlik

I-300 / I-300 Pro Arayüzü ile birlikte isteğe bağlı seviye sensörü, operatörü gerektiğinde alıcı şişeyi boşaltması konusunda uyarır.

04_0

Temiz emisyon

İsteğe bağlı ikincil yoğunlaştırıcı buharı yakalar ve laboratuvar atmosferine kontrolsüz salıverilmesini önler.

05

Eksiksiz bütünleşme

Tak ve çalıştır özelliği, herhangi bir BUCHI evaporatör sistemine kolay entegrasyon sağlar ve merkezi arabirimden doğrudan kontrol edilebilirliği arttırır..

Uygun

Hız ayarı sayesinde sessiz ve sorunsuz çalışma İsteğe bağlı seviye sensörü ile birleştirildiğinde, alıcı şişenin olası taşması uyarılarıyla katılımsız ve güvenli çalışma

Sağlam ve Güvenilir

Üstün kaliteli malzemeler sayesinde yüksek kimyasal dayanım İsteğe bağlı Arayüz I-300 / I-300 Pro ile birlikte hız kontrollü çalışma ile daha uzun kullanım ömrü Şeffaf ön panelden kondensat ve partiküllerin kolay görsel tespiti

Genişletilebilir

Kesintisiz tak ve çalıştır entegrasyonu: bir veya iki döner buharlaştırıcı içeren bir laboratuvar Rotavapor® R-300 sistemi büyük hacimler için endüstriyel Rotavapor® R-220 Pro sistemi çoklu numunelerin aynı anda buharlaştırılması için paralel buharlaştırma sistemi Syncore® veya Multivapor ™

Rotavapor®R300 Sisteminizi konfıgüre edin

Buchi V-600 : Sisteminizi Tamamlayın

Döner Buharlaştırıcı
R-300

Maksimum Performans ve Genişletilebilir Sistem

Kontrol Ünitesi
I-300

Otomatik Yönetim Kontrollü Merkezi Arabirimi

Kontrol Ünitesi
I-300 PRO

Grafiksel, Otomatik Yönetim Merkezi Arabirimi

Soğutmalı Sirkülatör
F-305/308/314

Yüksek Performans Yönetilebilir Soğutma Sistemi