R-220 Pro-HP

Buchi R300Buchi R-220 Pro - HP

Rotavapor ® R-220 Pro ailesi, ölçek büyütme ve üretim laboratuvarlarının zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için dört platform içerir; çok çeşitli cam tertibatlarıyla maksimum esneklik, en hızlı damıtma oranları için yüksek performans, otomatik boşaltma ve yeniden doldurma ile sürekli çalışma ve temel ihtiyaçları karşılayacak ekonomik bir model.

Buchi Çözümleri:
«Rotavapor® Dynamic Pro ile Dinamik Distilasyon»

En uygun işletim ve  yüksek tekrarlanabilirlik.  tekrarlanabilirlik. “Rotavapor® Dynamic Pro” çözümü ile tam otomasyon, entegre solvent kütüphanesi ile uygulama  tabanlı kullanıcı yönlendirmeli çalışma, veri kaydı ve gerçek zamanlı grafikler sunuyoruz. Rotavapor® Dynamic Pro Çözüm Paketleri, Hız Kontrollü ve Chiller (Soğutucu Sirkülatör) içerir.

Ürün Açıklaması : Buchi R-220 PRO - HP

Boyutlar (GxDxY)Maks. Alan sayısı 1200 x 710 x 1750 mm
AğırlıkMaks. Alan sayısı 100kg
Voltaj200 V, 230-240 V, 400V
Sıklık50/60 Hz
StandartlarUL / CSA
Cam montajı9 farklı güvenlik kaplamalı konfigürasyon
Dönme hızı5 – 150 dev / dak
Isıtma banyosu180 ° C’ye kadar ortam
Kullanılan malzemelerGövde Paslanmaz çelik 1.4301; banyo Paslanmaz çelik 1.4404

Sezgisel gezinme

Çıkarılabilir 8,7 "kapasitif dokunmatik ekran ile ek navigasyon ve acil durdurma sabit tuşlarının kombinasyonu maksimum kullanılabilirlik ve uzaktan kumanda sağlar.

R220_02

Bir bakışta

Kullanıcı dostu arayüz, herhangi bir zamanda ilgili proses parametrelerinin ayarları, güncel okumaları ve ilerleme grafiklerine ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunar.

Otomatik damıtma

Köpüren numuneler artık sorun değil: AutoDest işlevi ve köpük sensörü, zorlu numunelerde bile güvenli ve otomatik damıtma için garanti veriyor.

Programlanabilir yöntemler

Özelleştirilmiş standart işletim prosedürleri (SOP'lar), işlem boyunca uygun kullanıcı rehberliği sağlar ve dikkat edilmesi gerekiyorsa cep telefonlarına bildirim gönderir.

Maksimum güvenlik

Güvenlik özellikleri arasında plastik kaplı cam eşyalar (P + G), aşırı sıcaklık koruması, aşırı basınç tahliyesi, banyo taşma tahliyesi, cam kırılmasını önlemek için yay destekli valfler ile uzaktan kumanda ve izleme bulunur.

24/7 Çalışma

Sağlam tasarım ve üstün kaliteli malzemelerin kullanımı, zorlu üretim koşulları altında kapsamlı çalışmaya izin verir ve uzun bir ürün ömrünü garanti eder.

Kolay ve Kullanışlı

SOP’ler aracılığıyla kılavuzluk eden programlanabilir yöntemlere sahip kullanıcı dostu tasarım, zorlu köpük numunelerinde bile otomatik damıtma ve push bildirimleriyle cep telefonunda uzaktan izleme.

Bireyselleştirilmiş

Köpüren numunelerin damıtılması, geri akış altında yeniden kristalleştirme ve yükseklik kısıtlamaları dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için yedi cam tertibatı mevcuttur.

Dayanıklı

Korozyona dayanıklı paslanmaz çeliğin özel kullanımıyla geliştirilmiş kullanım ömrü. Yüksek kimyasal dirençli malzemelerin kullanılmasıyla ürün kontaminasyonu riski yok. Sağlam endüstriyel tasarım sayesinde kesintisiz 7/24 çalışma.

Buchi R-220 Pro - HP : Sisteminizi Tamamlayın

Vakum Pompası
V-600

Güçlü ve sessiz vakum pompası.

Soğutucu Sirkülatör Chiller
F-325

Destek Merkezi

Döner Buharlaştırıcı
R-250

Maksimum Performans ve Genişletilebilir Sistem

Kontrol Ünitesi
I-300 Pro (Interface)

Arabirim I-300 Pro